Vandaag, vrijdag 21 februari 2025, is het zover: de crowdfundingcampagne voor Terra Humana is gestart op Voordekunst.nl! Met deze campagne hoop ik de expositie en de eerste druk van het fotoboek te realiseren.
Terra Humana is een fotografisch project over de relatie tussen mens en landschap. Over hoe we onze omgeving vormgeven, bewust en onbewust, en welke sporen we achterlaten. Mijn beelden tonen plaatsen waar de tijd voelbaar is, waar menselijke aanwezigheid zich subtiel heeft gemengd met de natuur. Soms harmonieus, soms confronterend, maar altijd met een diepere laag. Dit project gaat over kijken, over details opmerken die we in de snelheid van alledag vaak missen.
Ik wijdde er een aparte pagina aan op deze website. Als je meer wil weten over Terra Humana kan je daar alle info vinden.
Met deze campagne vraag ik jullie steun om Terra Humana tastbaar te maken. Een expositie waarin de beelden tot hun recht komen, een fotoboek waarin je het project van dichtbij kunt beleven. Door nu bij te dragen, help je niet alleen om dit mogelijk te maken, maar krijg je ook iets bijzonders terug. Van een gesigneerd exemplaar van het boek tot een exclusieve print voor aan je muur – alle tegenprestaties zijn met zorg gekozen om een blijvende herinnering aan dit project te bieden. Zo wordt je zelf ook een onderdeel van dit verhaal.

De eerste dagen van een crowdfundingcampagne zijn cruciaal. Hoe sneller het project op gang komt, hoe groter de kans op succes. Jouw steun in deze beginfase maakt een enorm verschil. Draag je bij? Of ken je iemand die hier enthousiast van zou worden? Deel de campagne, vertel erover, en help Terra Humana een vliegende start te geven.
Dank je wel voor je enthousiaste steun! Ik hoop dat je samen met mij deze reis maakt.